Apie Mus, Mūsų Idėjas, Mūsų Misija

UAB " EuroSiunta" transporto nuoma - keleivių/ siuntų/ krovinių pervežimai.

Apie mus

 

 UAB „EuroSiunta“ įsikūrusi Lietuvoje, Kauno mieste. Tai labai geografiškai potogioje ir strategiškai geroje vietoje esantis miestas. Iš čia mes galime pasiekti, bet kurį savo klientą ir mūsų klientams yra patogu susisiekti su mumis. Šiuo metu mūsų pagrindinės verslo šakos yra Transporto nuoma, Krovinių pervežimai, Perkraustymai ir Tarptautiniai Keleivių/Siuntų/Krovinių pervežimai maršrutais Anglija, Airija, Vokietija, Olandija, Danija, Švedija, Norvegija.

 

Vertiname kiekvieną savo klientą ir iš visų jėgų stengiamės atlikti mums patikėtas užduotis preciziškai ir laiku. Nežadame atlikti darbų kurių negalime atlikti mes siekiame, kad klientas visada liktų patenkintas ir mus rekomenduotų savo draugams, artimiesiems, biznio partneriams, ar tiesiog kitiems asmenims kuriems reikia tokių paslaugų kurias mes gebame atlikti.

 

Vizija: Tapti viena patikimiausių ir arčiausiais savo klientų esančia įmonę Lietuvoje.

 

Misija: Visuomet siekiame ir sieksime patenkinti klientų poreikius ir užtikrinti aukščiausią aptarnavimo lygį. Mes visada pasiruošę teikti kokybiškas paslaugas už priimtiną kainą.

 

Tikslas: Rasti klientui priimtiniausią laiko, kokybės ir kainos sprendimą.

 

Darbo principai: Operatyviai ir tiksliai suteikti reikiamą informaciją klientui, sąžiningai ir laiku vykdyti sutartus darbus, tesėti savo žodį.

 

Apie kainą: Nesigirsime, bet jei išbandysite tikrai nenusivilsite mūsų paslaugų kokybę ir kainą.Visuomet atsiras asmenų kurie Jums siūlys tariamai geriasnias ir pigiasnias paslaugas.Tačiau neretai, žmonės, ieškodami pigiasnių transporto paslaugų tampa apgaulės aukomis todėl Jums siūlome nesiblaškyti ir pasirinkti patikimą bei savo darbą išmanantį partnerį ir sėkmingai darbuotis, ar tiesiog atlikti vienadienius darbus

 

 

 

Visuomet esame pasiruoše Jums padėti!

Turite klausimų?