Apie Mus, Mūsų Idėjas, Mūsų Misija

UAB " EuroSiunta" transporto nuoma - keleivių/ siuntų/ krovinių pervežimai.

Apie mus

 

UAB „EuroSiunta“

Mus rasite Kauno mieste. Tai geografiškai potogioje ir strategiškai geroje vietoje esantis Lietuvos didmiestis. Būdami pačiame Lietuvos centre mes nesunkiai galime pasiekti, bet kurį savo klientą, o mūsų klientams taip pat yra patogu susisiekti su mumis. Šiuo metu mūsų pagrindinės verslo šakos yra Krovininių, keleivinių mikroautobusų nuoma, Krovinių pervežimai, Keleivių pervežimai, Perkraustymai, Logistika įmonėms.

Atsakingai žiūrime į savo darbą, vertiname kiekvieną savo klientą ir iš visų jėgų stengiamės ir visuomet stenksimės mums patikėtas užduotis atlikti kokybiškai, laiku ir už protingą kainą. Niekuomet nežadame to ko negalime atlikti. Mums yra svarbu, kad klientas liktų patenkintas mus rekomenduotų savo kolegoms kuriems reikia tokių paslaugų kurias mes siūlome ir gebame atlikti.

Vizija: Verslo partneris Nr.1.

Misija: Tik kokybiškos paslaugas už priimtiną kainą.

Tikslas: Nenuleisk rankų kol netapsi verslo partneriu Nr.1.

Darbo principai: Operatyviai ir tiksliai suteikti reikiamą informaciją klientui, sąžiningai ir laiku vykdyti sutartus darbus, tesėti savo žodį.

Apie kainą: Nesigirsime, bet jei išbandysite tikrai nenusivilsite mūsų paslaugų kokybę ir kainą.Visuomet atsiras asmenų kurie Jums siūlys tariamai geriasnias ir pigiasnias paslaugas.Tačiau neretai, žmonės, ieškodami pigiasnių paslaugų tampa apgaulės aukomis todėl Jums siūlome nesiblaškyti ir pasirinkti patikimą bei savo darbą išmanantį partnerį ir sėkmingai darbuotis, ar tiesiog atlikti vienadienius darbus.

 

Mes pasiruošę – laukiamę Jūsų!

Turite klausimų?