KELEIVIŲ PERVEŽIMAS

Pajusk mūsų pranašumą!

Keleivių pervežimas

Patogiais, saugiais bei kelionėms ir bagažui pritaikytais mikroautobusais vežame keleivius iš Lietuvos maršrutais: Angliją, Airija, Vokietija, Olandija, Danija, Švedija, Norvegija ir atgal. Keleivius galime paimti iš visų Lietuvos miestų ir nuvežti į bet kurią iš aukščiau išvardintų šalių. Vienos kelionės metu gali važiuoti 8 keleiviai su savimi nemokamai galima vežtis bagažą kurio kiekį ir svorį iki kelionės pradžios reikia suderinti su užsakymą priimančiu mūsų darbuotoju. Kiekviena kelionė vyksta pagal konkretų maršrutą ir grafiką. Grupėms bei nuolatiniams klientams taikomos nuolaidos. Visuomet malonūs bei patikimi vairuotojai pasirūpins, kad Jūsų kelionė būtų saugi ir maloni. Visi keleiviai kelionės metu yra apdrausti.

Keleivių vežimo taisyklės:

Kiekvienas keleivis visos kelionės metu turi turėti su savimi galiojantį asmens dokumentą. Kelionės metu griežtai draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus, rūkyti mikroautobuse, nepagarbiai elgtis su kitais keleiviais, ar nuolat kalbinti vairuotoją.

Keleiviui su savimi draudžiama vežtis:

Narkotines bei psichotropines medžiagas;

Šaunamuosius ginklus;

Sprogmenis bei pirotechniką;

Siuntinių pristatymas

Kelionėms ir bagažui pritaikytais mikroautobusais pervežame smulkius bei didesnius siuntinius. Vykstame iš Lietuvos maršrutais: Angliją, Airija, Vokietija, Olandija, Danija, Švedija, Norvegija ir atgal. Visoje Lietuvoje siutinius pristatome į namus arba sutartoje vietoje kiekviename mieste.

Siuntinius priimame tvarkingai supakuotus su aiškiais gavėjo ir siuntėjo rekvizitais.

Siuntinius, krovinius paimsime jei iš anksto suderinsite sąlygas. (Yra papildomų salygų)