Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://eurosiunta.lt/

Tarp daugybės vertybių, kurias išpažįsta UAB „EuroSiunta“, t.y. internetinio puslapio Administratorius, tinklalapio adresas  https://eurosiunta.lt/ (toliau: “Eurosiunta”), daugiausia dėmesio skiriama svetainės naudotojų saugumo ir pasitenkinimo užtikrinimui. Pagrindiniais sėkmės elementais yra Administratoriaus vykdomi veiksmai, kuriais norima naudotojams užtikrinti saugų naudojimąsi Eurosiunta siūlomomis paslaugomis. Administratorius deda visas pastangas, kad užtikrintų tinkamą naudotojų pateiktų asmens duomenų apsaugą.

Apžvalga

Atidarius UAB „EuroSiunta“ svetainę galinis įrenginys ir mūsų serveris pasikeičia įvairia informacija. Joje gali būti ir asmens duomenų. Taip surinkta informacija naudojama ir svetainei optimizuoti arba reklamai jūsų įrenginio naršyklėje rodyti.

Mūsų svetainės atidarymas

Duomenų tvarkymo tikslai ir teisiniai pagrindai

Kai lankotės mūsų svetainėje, jūsų įrenginyje naudojama naršyklė automatiškai ir be jūsų įsikišimo siunčia

 • internetą naudoti galinčio įrenginio, teikiančio užklausą, IP adresą;
 • prieigos datą ir laiką;
 • atidaryto failo pavadinimą ir URL;
 • duomenis apie svetainę arba taikomąją programą, iš kurios buvo suteikta prieiga (tarpininkaujantis URL);
 • duomenis apie jūsų naudotą naršyklę ir, jei reikia, prie interneto prisijungti galinčio kompiuterio operacinę sistemą ir prieigos paslaugų teikėjo pavadinimą

į mūsų svetainės serverį ir laikinai įrašo vadinamajame sisteminių įrašų faile tokiais tikslais:

 • sklandžiam susijungimui užtikrinti;
 • patogiam mūsų svetainės ar taikomosios programos naudojimui užtikrinti;
 • sistemos saugumui ir stabilumui įvertinti.

Jei savo naršyklėje ar operacinėje sistemoje arba kitose savo įrenginio nuostatose davėte sutikimą dėl vadinamojo geografinės vietos nustatymo, šią funkciją mes naudojame tam, kad galėtume pasiūlyti individualias su vieta, kurioje tuo metu esate, susijusias paslaugas (pvz., nurodyti, kur yra artimiausia parduotuvė). Taip gautus duomenis tvarkome tik šiai funkcijai teikti.

IP adreso informacijos tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Mūsų teisėtas interesas išplaukia iš minėtų duomenų tvarkymo tikslų.

Gavėjai ir gavėjų kategorijos

Duomenys nėra perduodami tretiesiems asmenims.

Saugojimo trukmė ir saugojimo trukmės nustatymo kriterijai

Duomenys saugomi, kiek yra reikalinga duomenų tvarkymo tikslui pasiekti, o paskui automatiškai ištrinami. Kai mūsų svetaine naudotis baigiate, geografinės vietos nustatymo duomenys ištrinami.

Kontaktinė forma, el. pašto adresas, telefono skambučiai, klientų apklausos

Duomenų tvarkymo tikslai ir teisiniai pagrindai

Mes, žinoma, saugome mums telefonu, el. paštu arba pildant kontaktines formas pateiktų duomenų paslaptį. Jūsų duomenis, nagrinėdami jūsų užklausą, naudojame tik tuo tikslu, kuriuo jie buvo pateikti. Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Mūsų, o kartu ir jūsų (teisėtas) interesas tvarkyti šiuos duomenis kyla iš siekių atsakyti į jūsų užklausas, jei reikia, spręsti kylančias problemas ir taip užtikrinti ir didinti jūsų, kaip kliento ar mūsų svetainės ir platformos naudotojo, pasitenkinimą.

Duomenų tvarkymas reklamos tikslais

Duomenų tvarkymo tikslai ir teisiniai pagrindai

Jums sutikus tapti mūsų klientu  įrašysime jūsų naudojimo elgseną mūsų prižiūrimose interneto svetainėse ir siunčiamuose naujienlaiškiuose. Vertinant naudojimo elgseną pirmiausia analizuojama, kur jūs lankotės ir kokias nuorodas paspaudžiate.

Teisinis tokio duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas arba, kai yra atitinkamas sutikimas, BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas. Esamų klientų duomenų tvarkymas savo arba trečiųjų asmenų reklamos tikslais laikomas teisėtu interesu.

Teisė nesutikti  

Su duomenų tvarkymu minėtais tikslais bet kuriuo metu (tik ne atgaline data), nepatirdami dėl to jokių išlaidų, galite nesutikti. Nesutikimą turėtumėte išreikšti atskirai dėl kiekvieno ryšio kanalo. Tam pakanka susisiekti nurodytais kontaktiniais adresais atsiųsti el. laišką arba įprastu paštu – raštą.

Gavėjai ir gavėjų kategorijos

Duomenys nėra perduodami tretiesiems asmenims.

Saugojimo trukmė ir saugojimo trukmės nustatymo kriterijai

Jei sutikimą dėl tam tikrų reklamos priemonių atšauksite arba su tam tikromis reklamos priemonėmis nesutiksite, jūsų duomenys iš atitinkamų (el. pašto) platinimo sąrašų bus ištrinti.

Jei išreikšite nesutikimą, atitinkamo kontaktinio adreso naudojimas tolesniam duomenų tvarkymui reklamos tikslais bus užblokuotas. Atkreipiame dėmesį, kad išimtiniais atvejais, net gavus prieštaravimą, kurį laiką reklaminė medžiaga dar gali būti siunčiama. Taip yra dėl techninių priežasčių, susijusių su reklaminiams skelbimams paruošti būtinu parengiamuoju laikotarpiu, ir tai nereiškia, kad į jūsų nesutikimą neatsižvelgsime. Dėkojame už supratingumą.

Naujienlaiškio siuntimas

Užsisakę mūsų paslaugą, jūs užsiprenumeravote galimybę gauti naujienlaiškį. Gavę jūsų el. pašto adresą ir, jei reikia, jūsų vardą ir pavardę naudosime siųsdami (jei įmanoma, būtent jums skirtą) informaciją apie akcijas, naujas paslaugas, naujienas, taip pat klientų pasitenkinimo apklausas. Šiuos duomenis saugome ir tvarkome naujienlaiškio siuntimo tikslais.

Naujienlaiškiuose informuojama apie vykdomas akcijas, siūlomas paslaugas.

Teisinis duomenų tvarkymo, susijusio su naujienlaiškių siuntimu, pagrindas yra jūsų sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą.

Savo sutikimą dėl naujienlaiškio siuntimo bet kuriuo metu, tik ne atgaline data, galite atšaukti. Nuorodą į išsiregistravimo puslapį rasite kiekvieno naujienlaiškio pabaigoje. Pateikus prašymą atšaukti, surinkti naudotojo duomenys ištrinami.

Gavėjai ir gavėjų kategorijos

Jei naujienlaiškio siuntimas pavedamas išoriniams duomenų tvarkytojams, jie pagal BDAR 28 straipsnį privalo laikytis sutartinių įsipareigojimų.

Saugojimo trukmė ir saugojimo trukmės nustatymo kriterijai

Jei sutikimą gauti „EuroSiunta“ naujienlaiškį atšauksite, jūsų duomenys iš atitinkamų elektroninių laiškų platinimo sąrašų bus ištrinti.

Slapukai (Cookie failai)

Vadovaudamiesi BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punkto nuostatomis, savo svetainėje naudojame vadinamuosius slapukus. Pagal minėtas nuostatas mūsų siekis optimizuoti savo svetainę yra laikomas teisėtu. Slapukai yra nedideli failai, kurie jums lankantis mūsų svetainėje įrašomi jūsų įrenginyje (kompiuteryje, planšetėje, išmaniajame telefone ir pan.). Slapukai jūsų įrenginiui žalos nedaro, jie neturi virusų, Trojos arklių ar panašios kenksmingos programinės įrangos. Slapuke kaupiama informacija, susijusi su konkrečiu naudojamu įrenginiu. Tačiau tai nereiškia, kad taip tiesiogiai galime nustatyti jūsų tapatybę. Slapukų naudojimas, viena vertus, padeda užtikrinti jums patogesnį naudojimąsi mūsų asortimentu. Vadinamuosius seanso slapukus naudojame siekdami nustatyti, kad kai kuriuose mūsų svetainės puslapiuose jau lankėtės. Jums svetainę uždarius, jie automatiškai ištrinami. Be to, siekdami užtikrinti patogumą vartotojui naudojame laikinuosius slapukus, kurie jūsų įrenginyje saugomi tam tikrą nustatytą laiką. Kai domėdamiesi mūsų paslaugomis mūsų svetainėje lankysitės vėl, siekiant, kad tų pačių veiksmų jums atlikti nereikėtų dar kartą, bus automatiškai nustatyta, kad jūs čia jau lankėtės, ką tada įvedėte arba ką nustatėte.

Siekdami pateikti konkrečiai jums parengtą informaciją, slapukus naudojame tam, kad galėtume registruoti statistinius svetainės naudojimo duomenis. Jums mūsų svetainėje lankantis vėl, galėsime automatiškai nustatyti, kad čia lankotės jau ne pirmą kartą. Praėjus nustatytam laikui, šie slapukai automatiškai ištrinami. Dauguma naršyklių slapukus priima automatiškai. Tačiau savo naršyklę galite konfigūruoti taip, kad slapukų jūsų kompiuteryje išsaugoti nebūtų galima ir kiekvieną kartą prieš išsaugant slapuką būtų rodoma pastaba. Tačiau gali būti, kad slapukus visiškai išjungę negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų svetainės funkcijomis.

Google Analytics duomenys

Duomenų tvarkymo tikslai ir teisiniai pagrindai

Siekdami savo svetaines pritaikyti pagal poreikius ir jas nuolatos tobulinti, vadovaudamiesi BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktu naudojame „Google Inc.“ („Google“) interneto analizės įrankį „Google Analytics“. Mūsų teisėtas interesas išplaukia iš minėtų tikslų. Atsižvelgiant į tai, kuriami naudojimo profiliai, kuriems yra suteikiami pseudonimai, ir naudojami slapukai. Slapuke sukaupiama tokia informacija apie jūsų naudojimąsi šia svetaine:

 • naršyklės tipas ir versija;
 • naudota operacinė sistema;
 • URL (prieš tai lankytas puslapis);
 • prieigos kompiuterio prieglobos pavadinimas (IP adresas);
 • serverio užklausos laikas.

Informacija rinkos tyrimo ir šių interneto puslapių tobulinimo, atsižvelgiant į poreikius, tikslais naudojama mūsų svetainių lankomumui įvertinti, ataskaitoms apie veiksmus svetainėse rengti ir kitoms paslaugoms, susijusioms su svetainių ir interneto naudojimu, teikti. Šie IP adresai anonimizuojami, kad tiesioginis priskyrimas būtų neįmanomas (vadinamasis IP maskavimas).

Atitinkamai nustačius naršyklės programinę įrangą, slapukai nebus išsaugomi; tačiau atkreipiame dėmesį, kad tokiu atveju galbūt galėsite naudotis ne visomis interneto svetainės funkcijomis. Be to, slapuko sukauptų ir su jūsų apsilankymais interneto svetainėje susijusių duomenų (įskaitant jūsų IP adresą) „Google“ neregistruos ir netvarkys, jei parsisiųsite ir įdiegsite šį naršyklės papildinį. Kaip naršyklės papildinio alternatyva, ypač kai naršyklės yra mobiliuosiuose įrenginiuose, tam, kad „Google Analytics“ neleistumėte duomenų registruoti, galite naudotis šia nuoroda. Įrašomas atsisakymo slapukas, kuris vėliau, jums lankantis svetainėje, neleidžia registruoti jūsų duomenų. Atsisakymo slapukas galioja tik šioje naršyklėje ir tik šiai svetainei ir yra laikomas jūsų įrenginyje. Jei slapukus šioje naršyklėje ištrinate, atsisakymo slapuką turite įrašyti vėl. Daugiau informacijos apie su „Google Analytics“ susijusią duomenų apsaugą rasite „Google Analytics“ interneto svetainėje.

Gavėjai ir gavėjų kategorijos

Slapuke sukaupta informacija perduodama į JAV esantį „Google“ serverį ir ten saugoma. Jūsų IP adresas jokiu būdu nebus jungiamas su kitais „Google“ duomenimis. Ši informacija tam tikrais atvejais bus perduodama ir tretiesiems asmenims, jei taip nustatyta įstatymuose arba jeigu tretieji asmenys yra įgalioti šiuos duomenis tvarkyti.

Saugojimo trukmė ir saugojimo trukmės nustatymo kriterijai

Anonimizavus IP adresą, susiejimas su asmeniu nebeįmanomas. Statistiškai apdoroti duomenys „Google Analytics“ po 14 mėnesių ištrinami. Naudojant „Google Analytics“ parengtose ataskaitose nuorodų į asmenį nebėra.

Tie duomenys (pvz. naudojama naršyklė arba IP adresas) niekada Administratoriaus tretiesiems subjektams nebus perduoti.

Kaupiami duomenys

Norint naudotis Administratoriaus teikiamomis paslaugomis ir siūlomais produktais, reikia Trans interneto pokalbių programos arba www tinklalapyje esančios formos pagalba užregistruoti paskyrą.

Registracijos metu reikia nurodyti šiuos duomenis: vardą ir pavardę, el. paštą, lytį, taip pat galima nurodyti duomenis susijusias su preferencija ir profesinėmis kvalifikacijomis. Duomenys taip pat kaupiami ir pasyviu būdu, t.y. tinklalapio veiksmais (pvz. IP adresas, raiška, lokalizacija, naršyklės rūšis).

Duomenys pateikiami savanoriškai. Tačiau nepateikus asmens duomenų nebus galima užmegzti bendradarbiavimo.

Duomenų naudojimas

Asmens duomenys bus tvarkomi šiais tikslais:

 • pasiruošti sudaryti, sudaryti, o po to vykdyti licencinę sutartį, taip pat paslaugų, kurias teikia Administratorius, prieigos paslaugų sutartį (ypač su tikslu leisti potencialiems rangovams susisiekti su naudotojais ir sudaryti su jais sandorius) – BDAR 6 str. 1 d. b raidė;
 • teikti elektroniniu būdu siūlomas paslaugas , tame tarpe naujienlaiškio siuntimą – BDAR 6 str. 1 d. b raidė;
 • tiesioginei rinkodarai (tokia apimtimi, kokia naudotojas sutiko gauti komercinę informaciją – taip pat su tikslu teikti tokio pobūdžio informaciją) – kaip teisiškai pagrįstas Administratoriaus arba trečiosios šalies interesas – BDAR 6 str. 1 d. f raidė;
 • profiliavimo tikslu – kaip teisiškai pagrįstas Administratoriaus arba trečiosios šalies interesas – BDAR 6 str. 1 d. f raidė;
 • vykdyti teisinį savo Administratoriaus įsipareigojimą (apskaitos ir mokesčių pareiga) – BDAR 6 str. 1 d. c raidė.

Administratorius taip pat tvarko tolesnių Platformoje registruotų naudotojų asmens duomenis, kurie naudotojo yra pateikti Administratoriui – su tikslu, kad tolimesnis naudotojas galėtų naudotis Administratoriaus paslaugomis (BDAR 6 str. 1 d. f raidė).

Administratoriui pateikti duomenys naudojant kontaktinę formą su tikslu užmegzti ir vykdyti kontaktą, o taip pat atsakyti į klausimus – 6 str. 1 d. f raidė BDAR. Asmens duomenys bus tvarkomi laikotarpiu, kuris būtinas užmegzti ir vykdyti kontaktą, taip pat atsakyti į Administratoriui užduotus klausimus.
Administratorius gali naudoti surinktus asmens duomenis su tikslu siųsti naudotojui, jam sutikus pagal Platformos reglamento nuostatas, informaciją su aktualiais bei būsimais produktais ir Administratoriaus siūlomomis paslaugomis. Ši informacija bus siunčiama elektroniniu paštu arba per Trans interneto pokalbių programą pranešimo arba reklamos kampanijos forma. Tačiau Naudotojas turi teisę atšaukti sutikimą gauti tokią informaciją, tokiu atveju privalo išsiųsti žinutę adresu info@trans.eu (sutikimo gauti komercinę informaciją atšaukimą). Kalbant apie asmens duomenis, bet kada galima atšaukti sutikimą, tačiau jis neturi įtakos asmens duomenų tvarkymui iki atšaukimo.

Atšaukus sutikimą gauti komercinę informaciją, naudotojas toliau gali gauti žinutes informacinio biuletenio pavidalu, susijusias su programinės įrangos, Platformos reglamento pokyčiais ir t.t.

Asmens duomenų gavėjai

Administratorius informuoja, kad asmens duomenų gavėjais gali būti UAB “EuroSiunta” kapitalo grupės įmonės, taip pat subrangovai, kurie būtini siekiant užtikrinti technines priemones, kurios reikalingos paslaugoms teikti, pvz.: IT paslaugų teikėjai ir servisą teikiantys subjektai. Administratorius laikosi deramo saugumo siunčiant duomenis, naudodamas priemones ir apsaugą, neleidžiančią prieiti prie duomenų neįgaliotiems asmenims (tarp kitko SSL, ryšio kodavimą).
Be naudotojo sutikimo, asmens duomenys nebus perduodami tretiesiems subjektams, išskyrus atvejus, kai perdavimas vykdomas įgalioto subjekto teisėtu prašymu (pvz. teisėsaugos institucijos arba teismo).

Duomenų saugojimo laikotarpis

Duomenų saugojimas remiantis sutikimu – duomenis tvarkysime tol, kol bus atšauktas sutikimas, kuris neturi įtakos tvarkymo teisėtumui vykdomam pagal sutikimą iki jo atšaukimo. Tuo tarpu asmens duomenys tvarkomi pagal teisėtą interesą bus maksimaliai tvarkomi iki laiko, kai bus paprieštarauta tvarkymui. Be to, duomenys nebus tvarkomi, jeigu nebus būtini tikslui, kuriam buvo gauti.

Sutarties įvykdymui, asmens duomenys bus tvarkomi automatiniu būdu (tame tarpe profiliavimo forma), tačiau tai nesukels naudotojo arba tolimesnio naudotojo atžvilgiu jokių teisinių pasekmių arba panašiu būdu turės reikšmingą įtaką jų situacijai. Profiliavimo tikslas yra surinkti informaciją, susijusią su aktyvumu Platformoje ir naudotojo arba tolimesnio naudotojo pasirinkimais, kurios leidžia geriau pritaikyti pasiūlymus ir pranešimus naudotojams arba tolimesniems naudotojams, taip pat aptikti reiškinius, kurie gali kelti pavojų naudotojui arba tolimesniam naudotojui.

Kartu, Administratorius saugos asmens duomenis laikotarpiu, per kurį yra įpareigotas juos arba dokumentus su duomenimis saugoti, siekiant dokumentuoti teisinių reikalavimų įvykdymą, tame tarpe suteikti galimybę patikrinti jų vykdymą valdžios institucijoms.

Asmens, kurio duomenis liečia, teisės

Naudotojas turi teisę peržiūrėti savo asmens duomenis, juos ištaisyti ir atnaujinti, nesutikti su duomenų tvarkymu pagal teisėtai pagrįstą interesą, pašalinti duomenis, apriboti tvarkymą bei perkelti duomenis. Patvirtinus naudotojo tapatybę, Administratorius vykdys nurodytas teises pagal įstatymus. Administratorius dės visas pagrįstas pastangas, kad įvykdytų naudotojo reikalavimus dėl asmens duomenų, nebent tie duomenys turi būti išsaugoti dėl galiojančių įstatymų arba kitų Administratoriaus teisiškai pagrįstų interesų. Administratorius suteiks galimybę koreguoti didesnę dalį asmens duomenų pačiam naudotojui, naudojant paskyros redagavimą Platformoje.

Saugumas

Siekiant užtikrinti saugumą Administratorius:

 • naudoją SSL šifravimą,
 • suteikia prieigą prie paskyros tik įvedus taisyklingą prisijungimo vardą ir slaptažodį (rekomenduojama sukurti slaptažodį, kuris susideda bent iš 6 ženklų, turintį mažąsias ir didžiąsias raides, specialius ženklus ir skaičius), kuriuos naudotojas turėtų laikyti paslaptyje,
 • kontroliuoja informacijos surinkimo, laikymo ir tvarkymo metodus, tame tarpe fizines apsaugos priemones, siekiant apsaugoti nuo nesankcionuoto priėjimo prie sistemos,
 • suteikia prieigą prie asmens duomenų tik tiems darbuotojams, klientams ir atstovams, kurie turi turėti prie jų prieigą, kad galėtų juos tvarkyti Administratoriaus poreikiams. Be to, pagal sutartį, jie turi išlaikyti griežtą konfidencialumą, o nesilaikant tų įsipareigojimų gali patirti atitinkamas pasekmes, įskaitant bendradarbiavimo nutraukimą.

Pareiškimas dėl privatumo politikos

Ši Privatumo politika galioja nuo 2021-02-01 d.  Administratorius pasilieka teisę keisti Privatumo politiką, jeigu tai bus būtina įvedus pakeitimus mūsų politikoje, valdyme, teisėje arba jurisdikcijoje. Pakeitimai galios nuo jų paskelbimo tinklalapyje https://eurosiunta.lt/privatumo-politika/ kartu su jų įvedimo nurodymo data.

Papildoma informacija

Esant klausimams arba pastaboms, susijusioms su privatumo politika, prašome susisiekti su Administratoriumi: UAB „EuroSiunta“, Įmonės kodas 303237566, Baltų pr. 73-5, LT-48228, Kaunas,  +370 672 97228, El.pastas.: info@eurosiunta.lt.